המלצות


הגעתי אליך בימים של סערה רגשית גדולה, וכבר מהפגישה הראשונה (ואפילו משיחת הטלפון המקדימה) יצאתי מחוזקת. התחזקתי בזכות השילוב המיוחד שאת מביאה שיש בו תבונת הלב והמוח, ידע נרחב ברפואה הסינית ובתחומים נוספים, ענווה לצד בטחון שקט שאת משרה, יכולתך לשים דברים בפרספקטיבה רחבה ומיטיבה, לומר דברים שמאירים את המציאות קצת אחרת, ושמים את הפוקוס במקום שונה, ומתן כלים פשוטים שמעדכנים את "תוכנת ההפעלה" האוטומטית, וכמובן גם דיקור שמעודד את הגוף לחזק את עצמו ואת הנפש. ועל כל אלה ועוד תודה גדולה והערכה עמוקה."

חןכוכב יאיר

הדר מביאה אל הטיפול את כל חכמת סין העתיקה. באמצעות הסברים, סיפורים ומשלים היא מעניקה משמעות למצב ולדרך הטיפול. בענווה, אך באומץ, היא לא חוששת להתמודד עם מצבים מסובכים, ומטפלת באדם כמו שהוא. אני מצפה למפגש השבועי שלנו וחשה שיפור מתמיד. תודה על הקשב, תשומת הלב והנתינה הרבה!"

דליתמתן

חכמה, כישרון, רגישות והתעקשות למצוא פתרון תמיד היו מנת חלקך. כל אלו בשילוב הידע הרב שרכשת, המקצועיות והנתינה הבלתי מתפשרת לטובת הצלחת הטיפול גרמו למפגשים בנינו להיות בעלי משמעות טיפולית שנשאה תוצאות מיטביות! תודה מקרב לב על הכל!!!"

מיריקרית אונו

תודה על סדרת טיפולים נדירה ומופלאה שחבל שחלפה מהר כל כך, אבל הותירה עומקים פנימיים. את אשה מיוחדת, מטפלת מופתית, מקצועית ומעמיקה. מסורה, אכפתית, יסודית, צלולה מדוייקת ובעלת מגע קסם! תודה רבה"

נעמיתל אביב

הייתי סקפטי בהתחלה, אבל מהר מאוד הבנתי כמה את רצינית, יסודית, מקשיבה ומסבירה כל פרט ופרט. נהניתי מאוד מכל טיפול וטיפול, אני מרגיש את ההבדל והשיפור הבריאותי. ומודה לך על הרצינות והמסירות, שמעידה כמה את אוהבת את הרפואה הסינית. קיבלתי אין ספור טיפים ממך, לחיים ובכלל. בהערכה ותודה רבה"

אביהרצליה

לפני כשנה הגעתי להדר, אחרי המון חששות והתלבטויות לגבי הטיפול. חוץ מכאבי בטן נוראיים הייתי גם מלאה בדברים אחרים - שעם הטיפולים הבנתי יותר. בזכות הדר והדיקור הסיני, עברתי תהליך של כמה חודשים בהם יצאתי מחוזקת הרבה יותר. הדר נתנה לי מענה רגשי הולם מעבר לטיפול הפיזי של הדיקור. בפגישה שבועית מצאתי אותה כמטפלת ממש, שעזרה לי להבין המון בחיי. אפשר לומר שזאת היתה נקודת מפנה מאוד משמעותית בחיים שלי. פתאום הבנתי את הקשר הישיר בין הגוף לנפש שלי, את החשיבות של בריאות וגם נחת בתוך עומס ולחצי החיים. התחלתי להאמין בעצמי ובאחרים יותר, ולגלות מה הרצונות שלי באמת בחיים. היום אני משתדלת לקיים אורח חיים בריא, ב"ה נשואה כחודשיים ומאושרת- יודעת להקשיב לקול הפנימי והאמיתי שלי. אני ממליצה בחום רב על הטיפול האישי והמסור אצל הדר!"

אביטלקרית אונו

אני רוצה לומר תודה על הטיפול והמסירות. כי עשייתך היא מעבר לעבודה. על הסבלנות והרגישות בזמן קשה ועל הנסיון לתת כתף ולשפר את ההרגשה, להענקת טיפול מלא ומסור, על זה אני רוצה להגיד תודה. מאמינה שתמשיכי בדרך הזו בכל פועלך, הרגישות והחמלה הן תכונות מדהימות, שבודאי יסייעו לך בעוד משימות."

דניאלהכפר אחים

הגעתי מאוד סקפטית ומטיפול לטיפול הבנתי כמה זה באמת עזר לי. הגירוד ברגליים וביידים נעלם כבר אחרי שני טיפולים, ביטלתי את התור לרופא העור המומחה. כאבי המחזור, ששיתקו אותי כל חודש הצטמצמו עד שהם כמעט לא מטרידים אותי יותר בכלל. תודה על המסירות והסבלנות הרבה, כל כך שמחה שאפשר לטפל בדרך טבעית שגם תעזור למשך הרבה זמן קדימה. אוהבת מלא ותודה על הכל"

יריןנירית