הגעתי להדר עם עייפות גדולה, באתי בעצם להעלות את רמת האנרגייה שלי. היתה לי גם שלפוחית שתן רגיזה, דליפות שתן ואי נוחות במערכת השתן באופן כללי. סחבתי כאבי גב תחתון, בעיקר כשעמדתי הרבה זמן על הרגליים ולא ידעתי שהכל קשור אחד לשני. במהלך הטיפולים, הרגשתי די מהר הקלה גדולה בגב התחתון, השלפוחית הציקה לי פחות ופחות, דליפות השתן הפכו מועטות אפילו בזמן ספורט ומאמץ. אחרי סדרת הטיפולים אני מרגישה חסינה יותר, הרבה יותר ויטלית, הכוחות שלי חזרו. המחזור החודשי שלי הסתדר והתזונה שלי הפכה מאוזנת יותר. אני מרגישה שהדיקור איזן את הגוף שלי ופתר בעיות נוספות, שאפילו לא התייחסתי אליהן כשבאתי מלכתחילה. ממליצה מאוד על הדר ועל טיפולי הדיקור אצלה, שעזרו לי באופן אישי, לחזור לעצמי בזמן קצר יחסית ובדרך טבעית. 

רויטל בת 50גני תקווה

 הגעתי אליך בימים של סערה רגשית גדולה, וכבר מהפגישה הראשונה (ואפילו משיחת הטלפון המקדימה) יצאתי מחוזקת. התחזקתי בזכות השילוב המיוחד שאת מביאה שיש בו תבונת הלב והמוח, ידע נרחב ברפואה הסינית ובתחומים נוספים, ענווה לצד בטחון שקט שאת משרה, יכולתך לשים דברים בפרספקטיבה רחבה ומיטיבה, לומר דברים שמאירים את המציאות קצת אחרת, ושמים את הפוקוס במקום שונה, ומתן כלים פשוטים שמעדכנים את "תוכנת ההפעלה" האוטומטית, וכמובן גם דיקור שמעודד את הגוף לחזק את עצמו ואת הנפש. ועל כל אלה ועוד תודה גדולה והערכה עמוקה. 

חן בת 51כוכב יאיר

 לפני כשנה הגעתי להדר, אחרי המון חששות והתלבטויות לגבי הטיפול. חוץ מכאבי בטן נוראיים הייתי גם מלאה בדברים אחרים - שעם הטיפולים הבנתי יותר. בזכות הדר והדיקור הסיני, עברתי תהליך של כמה חודשים בהם יצאתי מחוזקת הרבה יותר. הדר נתנה לי מענה רגשי הולם מעבר לטיפול הפיזי של הדיקור. בפגישה שבועית מצאתי אותה כמטפלת ממש, שעזרה לי להבין המון בחיי. אפשר לומר שזאת היתה נקודת מפנה מאוד משמעותית בחיים שלי. פתאום הבנתי את הקשר הישיר בין הגוף לנפש שלי, את החשיבות של בריאות וגם נחת בתוך עומס ולחצי החיים. התחלתי להאמין בעצמי ובאחרים יותר, ולגלות מה הרצונות שלי באמת בחיים. היום אני משתדלת לקיים אורח חיים בריא, ב"ה נשואה כחודשיים ומאושרת- יודעת להקשיב לקול הפנימי והאמיתי שלי. אני ממליצה בחום רב על הטיפול האישי והמסור אצל הדר! 

אביטל בת 24קרית אונו

 הגעתי מאוד סקפטית ומטיפול לטיפול הבנתי כמה זה באמת עזר לי. הגירוד ברגליים וביידים נעלם כבר אחרי שני טיפולים, ביטלתי את התור לרופא העור המומחה. כאבי המחזור, ששיתקו אותי כל חודש הצטמצמו עד שהם כמעט לא מטרידים אותי יותר בכלל. תודה על המסירות והסבלנות הרבה, כל כך שמחה שאפשר לטפל בדרך טבעית שגם תעזור למשך הרבה זמן קדימה. אוהבת מלא ותודה על הכל 

ירין, בת 18נירית

 פניתי להדר עם בעייה של כאבים ברגליים. הכאבים ליוו אותי במשך שנים רבות. היה לי קושי לעבור מישיבה להליכה, בלילה הכאבים היו ממש בלתי נסבלים. הלכתי להרבה רופאים ופשוט לא ידעו איך לעזור לי. לפי הבדיקות, זיהו שיש לי אי ספיקה ורידית ברגליים, לקחתי משככי כאבים ואתופן, ופשוט נמאס לי לקחת כדורים בלי סוף והחלטתי לנסות דיקור. כבר במפגשים בודדים הייתה הקלה בכאב ובעיקר הלילות היו יותר קלים. היום אני מצליחה לעשות הליכות ארוכות בתקופת הקורונה בלי שהכאב משבית אותי. רמת הכאב פחתה באופן משמעותי וזה פחות מפריע לי חזרתי להיות מי שתמיד הייתי. ממליצה מאוד על הדר ועל הטיפולים היעילים אצלה בקליניקה. 

סיגי בת 49קרית אונו

 הדר מביאה אל הטיפול את כל חכמת סין העתיקה. באמצעות הסברים, סיפורים ומשלים היא מעניקה משמעות למצב ולדרך הטיפול. בענווה, אך באומץ, היא לא חוששת להתמודד עם מצבים מסובכים, ומטפלת באדם כמו שהוא. אני מצפה למפגש השבועי שלנו וחשה שיפור מתמיד. תודה על הקשב, תשומת הלב והנתינה הרבה! 

דלית בת 50מתן

 תודה על סדרת טיפולים נדירה ומופלאה שחבל שחלפה מהר כל כך, אבל הותירה עומקים פנימיים. את אשה מיוחדת, מטפלת מופתית, מקצועית ומעמיקה. מסורה, אכפתית, יסודית, צלולה מדוייקת ובעלת מגע קסם! תודה רבה 

נעמי בת 55תל אביב

 הייתי סקפטי בהתחלה, אבל מהר מאוד הבנתי כמה את רצינית, יסודית, מקשיבה ומסבירה כל פרט ופרט. נהניתי מאוד מכל טיפול וטיפול, אני מרגיש את ההבדל והשיפור הבריאותי. ומודה לך על הרצינות והמסירות, שמעידה כמה את אוהבת את הרפואה הסינית. קיבלתי אין ספור טיפים ממך, לחיים ובכלל. בהערכה ותודה רבה 

אבי בן 54הרצליה

 אני רוצה לומר תודה על הטיפול והמסירות. כי עשייתך היא מעבר לעבודה. על הסבלנות והרגישות בזמן קשה ועל הנסיון לתת כתף ולשפר את ההרגשה, להענקת טיפול מלא ומסור, על זה אני רוצה להגיד תודה. מאמינה שתמשיכי בדרך הזו בכל פועלך, הרגישות והחמלה הן תכונות מדהימות, שבודאי יסייעו לך בעוד משימות. 

דניאלה בת 47כפר אחים

 חכמה, כישרון, רגישות והתעקשות למצוא פתרון תמיד היו מנת חלקך. כל אלו בשילוב הידע הרב שרכשת, המקצועיות והנתינה הבלתי מתפשרת לטובת הצלחת הטיפול גרמו למפגשים בנינו להיות בעלי משמעות טיפולית שנשאה תוצאות מיטביות! תודה מקרב לב על הכל!!! 

מירי בת 45קרית אונו