לקראת הטיפול

מה צפוי לך בטיפול?

המפגש אורך 50 דקות. במפגש הראשון נערוך תשאול ארוך ומקיף בדיקת דופק ואבחנת לשון. שאר הטיפולים מתחלקים לשניים: בחלק הראשון שיחה עם הלב, שיחה פתוחה, שמאפשרת להבין מה הסיבה הרגשית למצב שבו אני נמצא. בדיקת המצב וההתקדמות. בחלק השני, דיקור של הגוף על ידי מחטים עדינות, שמיצרות איזון במערכות הגוף.
הטיפול עצמו נערך בשכיבה על מיטה בדרך כלל וכולל לעיתים מתן צמחי מרפא בעת הצורך.
בנוסף, מקבלים הנחיות על תזונה מותאמת אישית והמלצות לשמירה על אורח חיים נכון ובריא.

לכמה טיפולים יש לצפות?

זה מאוד תלוי בבעיה שיש לך ובתגובה של הגוף שלך לטיפול. כל אדם הוא שונה.
ההמלצה שלי היא להערך לארבעה או חמישה טיפולים פעם בשבוע, על מנת שניתן יהיה להעריך כמה טיפולים צריך. כשאנחנו מצליחים להתגבר על הבעיה אפשר להוריד את תדירות הטיפולים. המטרה היא לטפל ולהבריא כמה שיותר מהר עם התחשבות בכך שמדובר בתהליך וזה לא זבנג וגמרנו.

האם זה כואב?

מדובר במחטים עדינות יותר מחוט של שערה, לעיתים חשים כמו צביטה קטנה ואחרי רגע התחושה חולפת. כל מטופל חווה אחרת את הדיקור, הפחד מהכאב לפעמים חזק הרבה יותר מהכאב עצמו.

האם זה יפתור את הבעיה שלי?

ראיתי הרבה מאוד מקרים שהדיקור פתר את הבעיה לחלוטין ומקרים שזה פחות עזר. מה שבטוח הוא שהטיפול צריך לייצר הטבה במצב שלך. לפעמים זה לוקח יותר זמן ולפעמים פחות זמן - כל גוף מגיב באופן שונה.
לפעמים לתקופה קצרה יש גם החמרה במצב. אם נגיע למסקנה שהטיפול לא יעיל אני אדע מתי לעצור. אני כאן כדי להיות עם היד על הדופק, לבחון את המצב ולעזור לך להחלים.